.

.

New
ECSWP од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши, Салфетка Носителот

ECSWP од Нерѓосувачки Челик Кујнски Ткиво Ѕид-монтирани се Тркалаат Носителот, Ткиво Носителот, Пластични Заврши,

DEN 7146.96

Стока
Достапно.

Може да биде лесно да се чистат за да се обезбеди хигиенски и долготрајни хартиена крпа складирање решение.Стандард На Дизајн.Нашите ткиво носителот одговара на повеќето основни од кујната се тркалаат,и лесно да го вметнете нова ролна.Простор За Зачувување.Можете да го закачите на ѕид или на долната страна на вашиот шкафот Во различни правци да се направи повеќе worktop простор,идеална за кујната и караван.Не Вежба Е Потребно.Нашата само Вшмукување Чаша тркалаат носителот прикачите на ѕид,нема да го оштети вашиот ѕид,погодна за луѓе кои изнајмување.Бранеа Заврши.Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик со брусен заврши,цврста и мазна,високо отпорна на ' рѓа.На разноврсна хартиена крпа носителот не е само за употреба во кујната, таа може да биде поставен насекаде низ дома, и е совршен во провизии или garage Description : сосема нов и висок квалитет!Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, издржлив и rustproof.Лесно да се инсталира,кој е лесен за употреба.Современ стил, компактен и модерен, заштеда на простор.Може да се користи во кујната, може да ги стави на ролна хартија, крпа, се држат филм, итн.Совршен за вашата бања или тоалет.Спецификации : Предмет тип : Ткиво holder Material : нерѓосувачки steel Color : сребро.Инсталација : вшмукување чаша.Пакетот вклучува : 1* Ткиво држачот.Две инсталација методи : само-лепило за инсталација или ѕид-монтирани installation Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектите на сликата за да бидат малку различни од реалниот објект.

Детали

Свеж

Избор на клиенти