.

.

New
XJJZS Соба Термометар - Прецизен Дигитален Електронски Температура и Влажност Метар Соба Термометар

XJJZS Соба Термометар - Прецизен Дигитален Електронски Температура и Влажност Метар Соба Термометар

DEN 1935.12

Стока
Достапно.

●Температурата мерен опсег : 0°C-+60°C, Влажност мерен опсег : 0-100% . ●Нашата термо-hygrometer со електронски ink екран, која е ниска потрошувачка на енергија.И CR2032 копчето батеријата може да трае и до една година. ●Нашиот дигитален термометар hygrometer со маса поддршка и на ѕид-mountable дизајн. ●Совршен за внатрешна употреба, како што се канцеларија, хотел, оранжерии, инкубација соба, училиште, лабораториски, бебе соби, болници итн. ●Пакет, Вклучувајќи : 1 X Термометар.Материјал : PC+ABS+ПММА(Батерии не се вклучени),Големина : 6.45 cm*6.45 cm*9.7 cm,рамо, рака може да се прилагоди нагоре за да 56cmm,Боја : Whitebuy Професионални Електронски Мини Дигитален Затворен Простор Термометар Hygrometer со LCD Дисплеј за Дома Училиште Расадник Удобност.Само во главниот производ се продава, други украси не се продаваат.

Детали

Свеж

Избор на клиенти