.

.

New
Про Серија HHIP 4901-0599 4 Парче Цврст Челик Плоштадот во Собата, 4 - 12 Големина

Про Серија HHIP 4901-0599 4 Парче Цврст Челик Плоштадот во Собата, 4 - 12 Големина

DEN 6210.96

Стока
Достапно.

Направени од алатка челик, прекалени и земјата.Точни Право агли и внатре и надвор.Произведено во САД.Сет вклучува 4" 6" 9" и 12".HHIP Про Серија солидна плоштадот сет вклучува 4 инчен 6 инчен 9 инчен и 12 инчен квадрати.Направени од алатка челик, прекалени и земјата.Точни право агли и внатре и надвор.Произведено во САД.

Детали

Свеж

Избор на клиенти