.

.

New
Tori Belle Магнетни LashesLimited Издание Кабаре

Tori Belle Магнетни LashesLimited Издание Кабаре

DEN 840.00

Стока
Достапно.

Бујна, Мачка очи lash.Faux Mink Најлон Влакна.Ултра-лесни и флексибилни бенд. 1mm магнети.ОВИЕ СЕ РАСПРОДАДЕНИ НА TORI BELLE КОЗМЕТИЧКИ ВЕБ-САЈТ!!Отелотворуваат гламур на кабаре изведувач.Оваа бујна, мачка очи lash е одлична; Кој faux mink најлон влакна на ултра-лесни и флексибилни бенд со нашите 1mm магнети.

Детали

Свеж

Избор на клиенти