.

.

New
SDOM 2021 Нова Алатка Бела Опрема Лесен за употреба

SDOM 2021 Нова Алатка Бела Опрема Лесен за употреба

DEN 1343.76

Стока
Достапно.

【ЛЕСНО&ПОГОДНО】Приклучок машината во штекер, едно копче операција. 【КОМПАКТЕН ДИЗАЈН】На монтажни структура дизајн го прави чистење поудобно и темелно. 【БЕЗБЕДНО и ЕФИКАСНО】Добра вентилација дизајн со голема топлина дисипација област.Континуирано производство на стабилна воздушниот притисок. 【НИСКО ниво на БУЧАВА&LIGHT-ТЕЖИНА】Помалку од 55d B, да ви даде некоја тивка околина. 【2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА】Како професионална бренд, ние обезбеди 2 години гаранција на целата машина и две замена можности на додатоци (Не-човечки штета).Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето преку е-маил.Добредојдовте водич, ние ќе се обезбеди пријателски и Навремена услуга на клиентите.SDOM 2021 Нова Алатка Бела Опрема Лесен за употреба ✿Работи Бучава : ≤55d B. ✿Напојување : AC 110 V 60 HZ ✿Потрошувачка на Енергија : 1.2 ЕДЕН 65 W ✿Боја : Бела. ✿Тежина:50 мл/1.43 kg/3.21 Lbs (Вклучувајќи го и тежина на машина и опрема). ✿Капацитет : 7.5 ml. ✿Напојување : Plug-in.Пакетот Вклучува : ✿1 x SDOM Дома Опрема со Сет на Додатоци, Погодно за Дома и Секојдневна употреба. ✿1 х сет на додатоци за SDOM уред ✿1 x Спакувани во бела и сина картон со SDOM лого.

Детали

Свеж

Избор на клиенти