.

.

New
Томи Bahama | Abalone Собирање | Памук Мека и Дише Утешителот, цела Сезона Постелнината во Собата, Пред-Изми за Додаде Мекост, Кралот, Сина

Томи Bahama | Abalone Собирање | Памук Мека и Дише Утешителот, цела Сезона Постелнината во Собата, Пред-Изми

DEN 4568.64

Стока
Достапно.

100% Памук. 100% Памук Изградба - со мека и дише чувствуваат.Сет вклучува : Една утешителот (96"L x 110"W), еден bedskirt (80"L x 78"W) и две шамс (21"L x 27"W). 100% Памук Изградба - со мека и дише чувствуваат.Утешителот карактеристики полиестер се пополни.Машина перат за лесно грижа, во екстра голем капацитет за перење, машина за најдобри резултати.Неверојатно мека и поканува во смирувачки нијанси на сина, на Abalone Памук Утешителот Сет од Томи Bahama е добредојден ажурирање на вашата спална соба.Овој прекрасен сет карактеристики на современите ботанички дизајн со потресени изми заврши и стилски страната рабови.Prewashed за додаде мекост, сето ова памук ансамбл е совршен за создавање на тропски бегство.Собата е машина перат за лесно грижа и утешителот карактеристики на полиестер се пополни.Вклучени bedskirt карактеристики 15" капка.Кралицата утешителот сет вклучува : Една утешителот (96"L x 92"W), еден bedskirt (80"L x 60"W) и две шамс (21"L x 27"W).Кралот утешителот сет вклучува : Една утешителот (96"L x 110"W), еден bedskirt (80"L x 78"W) и две шамс (21"L x 37"W).Калифорнија Кралот утешителот сет вклучува : Една утешителот (96"L x 110"W), еден bedskirt (84"L x 72"W) и две шамс (21"L x 37"W).

Детали

Свеж

Избор на клиенти