.

.

New
6 Пакети од Воки Токи со 1 за Замена на Батеријата

6 Пакети од Воки Токи со 1 за Замена на Батеријата

DEN 1766.40

Стока
Достапно.

【Двонасочна РАДИО ДОЛГА НИЗА】20 канали со 5 W силна пенетрација и долго антена обезбеди можете да зборуваме отворено со вашето семејство и пријатели за планинарење, лов, качување.До 30 милји во отворени подрачја Изградена-во 1500m Ah батерија.Работно Време : 12 часа, Време во Мирување : 50 часа.Радио : 1.19*1.18*11 инч.Анти-капка двонасочна радио можат да го издржат тешките средини.Програма за поддршка на компатибилни со другите брендови' радија.( Софтвер само поддршка на КОМПЈУТЕР, не Mac). 6 Пакети од Воки Токи со 1 за Замена на Батеријата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти