.

.

New
XJJZS Соба Термометар - Електронски Температура и Влажност Метар Дома Затворен Прецизност Термометар

XJJZS Соба Термометар - Електронски Температура и Влажност Метар Дома Затворен Прецизност Термометар

DEN 1971.12

Стока
Достапно.

● Функција : Внатрешна Температура и Влажност, Max & Min Вредност Екранот, Време, датум, и Недела, Датумот °/° Switchable, 12/24 Часа. ● Температурата На Мерен Опсег : -50~70°/ -58~158°. ● Температурата Резолуција : 0.1°/ 0.2°. ● Влажност Мерен Опсег : 10 RH~99%RH. ● Влажност Резолуција : 1%. 100% сосема нов и висок квалитет.Температурата на Мерен Опсег : -50~70°/ -58~158°Температурата Точност : ±1°/ ±1.8°Температура Резолуција : 0.1°/ 0.2°Влажност Мерен Опсег : 10 RH~99%RH Влажност Точност : ±5%RHHumidity Резолуција : 1%Спецификации:Големина : 106x 57x 45mm/ 4.1 x 2.2 x 1.7 инчен Боја : Black Weight : 57g Only главниот производ се продава, други украси не се продаваат.

Детали

Свеж

Избор на клиенти