.

.

New
Префрлување LED Драјвер Напојување - Тековната Прилагодливи со Излез на Кабел, 42V 7650mA 321W

Префрлување LED Драјвер Напојување - Тековната Прилагодливи со Излез на Кабел, 42V 7650mA 321W

DEN 2856.00

Стока
Достапно.

Основно Излезен Напон (VDC) : 42. Излезна Струја (Засилувачи) : 7. 65. Максимална Излезна Моќност (W) : 321. 3. Влезен Напон (VAC) : 90 за да 305. Текст Фреквенција (Hz) : 47 до 63. На тип на производ е 42 V 7650m A 321 W Префрлување LED Драјвер Напојување - Тековната Прилагодливи со Излез на Кабел, овој производ е направен во Кина и произведени од страна Значи Добро.

Детали

Свеж

Избор на клиенти