.

.

New
JIUYUE 304 Солидна Нерѓосувачки Челик Топка, 15.875/16/17/17.4/17.463/18/19.05 мм, висока Прецизност Челик Топката, 1KG-15.875 mm 1 кг 60 Таблети Челик Топка (Боја : 16MM1KG 59 Зрна)

JIUYUE 304 Солидна Нерѓосувачки Челик Топка, 15.875/16/17/17.4/17.463/18/19.05 мм, висока Прецизност Челик Топката,

DEN 1051.20

Стока
Достапно.

Висок Квалитет : Имајќи Челични Топки Направени од Јаглероден Челик, Издржливост и Отпорност на Деформитет Под Тешките Бремиња Имаат Одлични Површина Квалитет, Висока Цврстина и Висока Капацитет Имаат Долг животен Век.Парична казна челик топката челик топката. Сјајни лицето е чиста и масло-слободни.Има добар анти- ' рѓа перформанси, анти-корозија перформанси.Нема анти- ' рѓа вода, без масло, безбедност и заштита на животната средина, одличен квалитет.Прецизност инженерство и дизајн достигнува највисок квалитет.Поле на Примена : Воздушната Индустрија, Автомобилската Индустрија, Minuteness Инструменти, Метри, Мотоцикли, Велосипеди, Лежишта, Прехранбената Машини, Слајд Завртка Итн.Материјал : 304 од не ' рѓосувачки steel Color Класификација : Бела 16mm1kg 59 зрна 17mm1kg 49 зрна 17.4mm1kg 45 зрна 17.463mm1kg 45 зрна 18mm1kg 42 зрна 19.05mm1kg 35 зрна 20mm1kg 30 зрна 15.875mm1kg 60 grains Whether стандардни делови : Стандард parts Warm Забелешка : Овие Мали Димензии Топки Се Цврсти Челик, ве Молиме, Чувајте Ги Подалеку од Деца Под 5 Години за да се Избегне Гушење.

Детали

Свеж

Избор на клиенти