.

.

New
NTN 1315 - Авто-Усогласување на Топката Имајќи - Директно Понесе, 75 mm ID, 160 mm OD, 37 mm Ширина, Отворен, CN

NTN 1315 - Авто-Усогласување на Топката Имајќи - Директно Понесе, 75 mm ID, 160 mm OD, 37 mm Ширина, Отворен,

DEN 1984.80

Стока
Достапно.

создаден дијаметар : 75 mm.прецизност оценка : Класа 0. надворешен дијаметар : 160 мм.максимална вртежи во минута : 4500 вртежи во минута.вкупна ширина : 37 mm.Спецификација : понесе дијаметар : 75 mmprecision оценка : Класа 0outside дијаметар : 160 mmmaximum вртежи во минута : 4500 rpmoverall ширина : 37 mmbearing материјал : Висок Јаглерод Хром Steelbore тип : Straightcage материјал : Steelclosure тип : Openfinish/слој : Uncoatedinternal царинење : CNouter прстен ширина : 37 mmoperating температура опсег : -40 да 120ºCfillet радиус : 2.1 mmdynamic капацитет : 80000 Nseries : 13static капацитет : 30000 Н.

Детали

Свеж

Избор на клиенти