.

.

New
Xinmier Коса Clippers за Мажи Коса Clipper за Човекот Ниско ниво на Бучава R Тип Obtuse Агол Машина Главата Fader Наплаќа Ротирачки Фино Подесување на Косата се Намали Брада Тример з

Xinmier Коса Clippers за Мажи Коса Clipper за Човекот Ниско ниво на Бучава R Тип Obtuse Агол Машина Главата

DEN 1439.76

Стока
Достапно.

Затвори-монтирање - Лесно уреденост на лицето, ушите и деколте со Т-ножот.Авто-мелење остри ножеви и serrations овозможи многу тесни намалување, елиминирање на повлече и tangles.Ергономски дизајниран ергономски дизајниран за cordless или cordless коса за сечење за удобен зафат и ракувањето.Ретро зглобот на вредноста го прави полесно за вас да се направи на различни фризури, push-pull прекинувачи.Класичниот дизајн е-мора да има фризерски алатка за trending фризери.Идеално за семејства, почетници, или професионални фризери, салони за коса и да ја користите.На фризерски комплет е најдобар пријател на семејството !Ниско ниво на бучава, повеќе погодна за членовите на семејството, децата, R-во облик на obtuse агол дизајн, живи и не ја боли главата.Дури и почетниците може лесно да се користи.Ретро зглобот на вредноста го прави полесно за вас да се направи на различни фризури, push-pull прекинувачи.Класичниот дизајн е-мора да има фризерски алатка за trending фризери.Само за бричење blade Steel ножеви автоматски совет кога се работи за да се обезбеди траен перформанси и прецизно сечење резултати.R-во облик на работ ја штити кожата од оштетување.Универзална напон : 100-240 V, која дава моќ за да патуваат околу светот.опис на производот : Моќност : 12 WBody големина : 17.5*4.5 cm Power режим : полнење / моќ двојна use Lithium капацитетот на батеријата : 2000mah Voltage : 110-220v (global напон)Трајни литиум-јонска battery Use време : 6 hourspacking list1× коса clipper комплет.

Детали

Свеж

Избор на клиенти