.

.

New
jlbkkyd Партија Декорација 50/100pcs Свадба Декорација Моделирање Занает Солидна Полистирен Пена Топки Круг Сфери DIY Работи (Цврсти 6/5/4/3/2cm) за DIY Проекти (Боја : Дијаметар о?

jlbkkyd Партија Декорација 50/100pcs Свадба Декорација Моделирање Занает Солидна Полистирен Пена Топки Круг

DEN 493.20

Стока
Достапно.

Тие се одлични за секоја прилика и може да се користи за да се направи украси за свадби, Божиќ, Велигден, бебе/булчински тушеви, роденден партии, годишнини, Денот на Вљубените, па дури и ангажирање лица.Висок квалитет на полистирен, пена топки солидна круг сфери.Овие бела полистирен пена топки може да биде обоен, залепени, се сече, изшкуркан и закачени за да се направи се што youd се допаѓа!.Може да се користи за молекуларна модел правење и разни занаетчиски активности.Исто така одлична за елка украси и партија декорација.

Детали

Свеж

Избор на клиенти