.

.

New
Samsung DD67-00052A Црево-Сензор

Samsung DD67-00052A Црево-Сензор

DEN 1082.40

Стока
Достапно.

Земја на Потекло : сад.Пакетот Должина на производот е 16 инчи.Пакетот Ширина на производот е 1 инчи.Пакетот Висина на производот е 1 инчи.Ова е овластено резервни производ.Се вклопува со различни Samsung бренд модели.Тоа има оем дел # DD67-00052 A.

Детали

Свеж

Избор на клиенти