.

.

New
300W 120V Халоген Сијалица Замена за Кодак Рингишпил 750h со Техничка Прецизност - MR16 Халоген Проектор Замена на Сијалица - GY5.3 2-Рамни Игли - 3350K - 1 Пакет

300W 120V Халоген Сијалица Замена за Кодак Рингишпил 750h со Техничка Прецизност - MR16 Халоген Проектор Замена

DEN 1155.12

Стока
Достапно.

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ - 1 пакување од 2.6" L x 2.2"W, 300-w, 12-volts, 2.50 засилувачи, MR16 халоген светилка замена со GY5.3 2-рамни игли, со просечна номинална живот на 35 светилка часа.СОВРШЕНА ЗАМЕНА на СИЈАЛИЦА - Нашите 300 W MR16 сијалица е соодветна замена за изгорена-out Кодак Рингишпил 750h слајд-проектор.РАЗНИ АПЛИКАЦИИ - Ова 120 V проектор крушка светилка замена дава исклучи 3350 K светлина излез кој е идеален за следниве проектор брендови и моделите : Кодак Рингишпил 650h, 650k, 760h, 760k, 800, 850, 860 / Кодак Рингишпил Обичај 850h, 850k, 860h / Кодак Brightlight Модули AF-2, AF-2k, AF3, Б-2, B2 AR, Е-2. ЗОШТО да ИЗБЕРЕТЕ ХАЛОГЕН СВЕТИЛКИ - за Разлика од традиционалните блескаво светилки, халоген светилки обезбедуваат посветла и побели осветлување додека ги нуди еден многу подолг животен век.Општи услови - Темелно проверете ја сијаличката спецификации на вашата светилка пред купување на овој производ.Оваа 120v 300w сијалица MR16 сијалица е соодветна замена за слајд проектори со слични сијалица барања.За било какви прашања, прашања, или повратни информации за нашите светилки, не двоумете се да контактирате и со нашите поддршка на корисниците на.Техничка Прецизност е осветлување производител и дистрибутер посветен на обезбедување на сигурен осветлување и батеријата производи за сите на вашиот уникатен осветлување апликации!.Техничка Прецизност е осветлување производител и дистрибутер посветен на обезбедување на сигурен осветлување и батеријата производи за сите на вашиот уникатен осветлување апликации!.Техничка Прецизност е осветлување производител и дистрибутер посветен на обезбедување на сигурен осветлување и батеријата производи за сите на вашиот уникатен осветлување апликации!.Техничка Прецизност е осветлување производител и дистрибутер посветен на обезбедување на сигурен осветлување и батеријата производи за сите на вашиот уникатен осветлување апликации!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти