.

.

New
Термос Funtainer 10 Унца Храна Тегла, Star Wars Бунтовници

Термос Funtainer 10 Унца Храна Тегла, Star Wars Бунтовници

DEN 478.80

Стока
Достапно.

ТЕРМОС вакуум изолација технологија за максимална температура на задржување, топла или ладна.Издржливи нерѓосувачки челик ентериер и екстериер.Широк устата е лесно да се пополни, им служи и чисти.Држи ладно за 7 часа и топла за 5 часа; останете кул надворешноста. 10 унца капацитет; миење на рацете се препорачува.ТЕРМОС производи испорача она што е важно во секое време.Како водечки производител на погодно изолирани производи за повеќе од 100 години, ТЕРМОС е доверлив од страна на потрошувачите да им обезбеди иновативни подвижни контејнери со кои се промовира безбеден и здрав начин на живот.ТЕРМОС испорачува кога тоа е важно.ТЕРМОС бренд производи понуди супериорен изолација што ги држи храна во својата максимална температура за задржување часа и 10 унца FUNtainer храна тегла е исклучок.ТЕРМОС вакуум изолација технологија буквално го елиминира температура промена во рамките на пијалаци контејнер со создавање на airless простор помеѓу два нерѓосувачки челик ѕидови.Резултатот е изолација слој кој се врши подобро од било кој друг.Супериорен изолирани сад може да зависи да го задржи вашето дете е храната топла или ладна за подолго време.Оваа храна тегла чува храна ладна до 7 часа и топла за 5 часа.Изградени со двоен ѕид од не ' рѓосувачки челик, ова 10 унца храна тегла е изграден да го издржат барања за секојдневна употреба со своите трајни нерѓосувачки челик ентериер и екстериер и карактеристики широк устата, која е лесно да се пополни, им служи и чисти.Со цел да се зголеми неверојатна изолација технологија, препорачливо е да се пред-студ или pre-топлина на теглата само пред да го користите.

Детали

Свеж

Избор на клиенти