.

.

New
Зависи Силуета Инконтиненција долна облека за Жени, Максимална Absorbency, за Еднократна употреба, Големи/Екстра-Голема, Црна, 52 Count (Пакување Може да се Разликува)

Зависи Силуета Инконтиненција долна облека за Жени, Максимална Absorbency, за Еднократна употреба, Големи/Екстра-Голема,

DEN 991.20

Стока
Достапно.

Жените инконтиненција долна облека направени со премиум shapewear ткаенина за исклучителен комфор и невидливи заштита дека се чувствува како вистински долна облека; карактеристики на ултра мека лагер дека е дизајнирана да биде нежна за кожата.Максимална absorbency за Доверливи Заштита - веднаш се заклучува далеку мириси и wetness да помогне да се спречи протекување – идеален за мочниот меур инконтиненција и постпартална мочниот меур течење долна облека.Менаџирање ткаенина некогаш и ултра мека - женски краток има елегантни, дискретна одговара под облека за доверба како што се на денот, за разлика од гломазна возрасни пелени.Достапно во 5 женствени бои – црна, розова, теал, бери, лаванда; И три големини – Мали (28-36" половината), Средна (34-44" половината), Големи/Екстра-Големи (42-54" половината).Пакет содржи 52 црна долна облека за еднократна употреба; Зависат возрасни инконтиненција производи секогаш брод во дискретна кутија; FSA-право во САД; Пакување може да се разликуваат од сликите кои се прикажани.Со премиум shapewear ткаенина, специјално дизајниран да се вклопуваат блиску до вашето тело и да се чувствуваат како вистински долна облека, Зависи Силуета на Жените Инконтиненција долна облека има заштита што треба со удобноста сте биле на чекање за.Нашите менаџирање ткаенина некогаш – ова контрола на бешиката или појава на постпартална мочниот меур течење долна облека е елегантен, женски и дискретна под облеката, за разлика од гломазна возрасни пелени.Направени со ултра мека лагер дека е дизајнирана да биде нежна за кожата, Зависи за жените исто така е unscented и лосион за слободни.На абсорбента долна облека дава Доверливи Заштита, што веднаш се заклучува далеку wetness и мириси за да ви помогне да бидете заштитени од протекување така ќе бидете сигурни како ќе се земе на ден.Зависи Силуета Инконтиненција долна облека за Жени, сега е достапен во три големини – мали (28-36" половината), средна (34-44" половината), големи/екстра-големи (42-54" половината), и во ексклузивна палета на женствени бои – црна, розова, теал, лаванда и бери.Зависи возрасни инконтиненција производи секогаш брод во дискретна кутија за вашата приватност.Овој производ е FSA-право во U. S. Пакување доставени до вас може да се разликуваат од сликите кои се прикажани.

Детали

Свеж

Избор на клиенти