.

.

New
Кафе Кригла Кафе Кригла Порцелан Со Рачка Сет На 17 Унци Микробранова печка И машина за миење Садови Безбедно Широк Кригла За Млеко Кафе Пластовидно Кригла Сет Сет О

Кафе Кригла Кафе Кригла Порцелан Со Рачка Сет На 17 Унци Микробранова печка И машина за миење Садови Безбедно

DEN 3848.40

Стока
Достапно.

Висок сјај - Здрав филџани кафе, пријатна глазура чувство.Побезбедно за вас и вашите семејства. Поради висока температура отпуштање, нечистотии ќе се појави, слични на мали црни точки, мали дупки и глазура проток. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.Минималистички дизајн - Овој голем кафе кригла поставува нудат едноставен Стаклен сјај,што одговара на било кујната или дома декор стил.Идеална за Кафе Љубовник - Оваа модерна чаши сет ќе се направи стилски прилог на било кујна, идеален како роденденски подарок за кафе љубовник во вашиот живот.Совршен за млеко кафе,чај,какао,mulled пијалоци,житарки, овес,протеин кој се тресе,или супа за вас и вашето семејство,Идеален подароци. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.бела глазура внатре чаши е класичен и елегантен што го прави одличен за Канцеларија или Дома.Цврсти и издржливи, висок визуелни и тактилни текстура.Згора на тоа, тоа е совршен за да се добредојдовте guest.ова е нормална појава.Име на производ : кафе и кригла set Product материјал : ceramic Product боја : зелена, беж, gray Style : Chinese Applicable сцени : дневна соба, спална соба, кафе на маса, јадење room Quickly : 1. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.Cutely и шарени, додадете прскање на боја на вашата кујна, кригла собата е навистина добро за затоплување на вашиот дом. Поради разликата помеѓу светлината и снимање агол или на светлината под екранот, може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.Добро Направени - Толку едноставен, но елегантен дизајн.Овие филџани кафе може да се користи за машина за миење садови, микробранова, фурна и замрзнувач.Машина за миење садови, микробранова печка безбедна,здрава - Микробранова безбедно,машина за миење садови безбедно,замрзнувач безбедно,порцелан големи чаши се направени од издржлив порцелан, еден вид на премија LEAD-FREE порцелан,чип-отпорни,и повеќе здрав отколку stoneware. Не користите хард чистење алатки за да се избегне гребење на површината на производот.Многу е лесно да се исчисти дека не се грижи за маснотии дамки. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.Мулти Цели - Совршени за кафе, чај, какао и житарици.Совршен подарок сет за празници, родендени, свадби или housewarming.

Детали

Свеж

Избор на клиенти