.

.

New
MUMUJJ Коса Тример Професионални Коса Clipper Cordless Батерија Тример за машка Фризура, Брада Хлапак, Телото Чешлање

MUMUJJ Коса Тример Професионални Коса Clipper Cordless Батерија Тример за машка Фризура, Брада Хлапак, Телото

DEN 1439.76

Стока
Достапно.

Керамички нож : остар и носат-отпорни, мазна и не се заглавени, остро намалување на косата и да се избегне влечење на косата.R-во облик на акутна агол дизајн : Тешки-должност опрема за соодветна моќен намали, со стабилна и сигурна контрола.Р облик заоблени работ дизајн спречува случајно повреда на кожата.Конекција со USB полнење : поддршка двете полнење и приклучување, со голем капацитет литиум батерија, 3 часа за целосно полнење на батеријата за 180 минути.Четири заменливи фиксна должина чешли : 4-6mm, 7-9mm, 10-12mm, 16-18mm, слободно контрола, да се создаде различни фризури.Целото Тело Дизајн : Светлина на допир прекинувач, лизгачки притисни копче, машина главата поддржува перење, мазна текстура тело.Спецификација : Тип : производство на Електрична коса clipper време на Полнење : 3 часа Напојување на владата : USB Полнење / копче со двојна употреба type Rated напон : 5 VCharging време : 3 hours Rated струја : 1 AUse време : околу 180 minutes Product големина : 177mm* 45mm* 43mm Packing големина : 132mm*208mm*65mm If имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Детали

Type:
Electric hair clipper
Charging time:
3 hours
Power supply mode:
USB Charging / power dual-use type
Rated voltage:
5V
Charging time:
3 hours
Rated current:
1A
Use time:
about 180 minutes
Product size:
177mm* 45mm* 43mm
Packing size:
132mm*208mm*65mm
If you have any questions, please feel free to contact us. :
Свеж

Избор на клиенти