.

.

New
adidas Оригинали Бебе Момчиња SST Тренерки

adidas Оригинали Бебе Момчиња SST Тренерки

DEN 747.84

Стока
Достапно.

100% Полиестер.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Редовно се вклопуваат.Повик песна костум.Јакна : Странични џебови.Се нивните приоритети на песна од еден ден.На adidas песна костим ќе биде одат-да за целиот свој живот, па зошто да не се всели љубовта на спортот и движење сега?Плус, ова бебиња' во собата е направен од рециклирани материјали, дел од adidas' напори да им помогне на крајот пластичен отпад.

Детали

Свеж

Избор на клиенти