.

.

New
FSDGHSD Кат Стои Знак да Застане Snap-Отворете Рамка со Безбедноста Агол Тешки Пиедестал Постер Знак Држачот за Реклама/Свадбена/Партија

FSDGHSD Кат Стои Знак да Застане Snap-Отворете Рамка со Безбедноста Агол Тешки Пиедестал Постер Знак Држачот

DEN 2025.60

Стока
Достапно.

Кат знак стои : Задебелена база, добро отворено windproof ефект, издржливи.Постер застане е лесно да се инсталира и може секој да започнете брзо.И тоа е многу погодно да се продавница.Мултифункционален постер стојат погоден за широко се користи во трговскиот изложби, foyer, прием област, изложбена сала, ресторан, трговски центар, канцеларија, училиште и други јавни настани.Цврстата површина за внатрешна и надворешна употреба.Материјал : Железо + алуминиумски легури.Прилагодливи постер стојат : Акрилна слика рамка може да се ротира 360°, хоризонтална и вертикална,лесен за употреба.Опис:најдобрите производи најдобро се прикажува на екранот.Оваа прилагодливи постер застане не само што може да се прикаже 360 степени на прилагодување, но, исто така, заземаат најмалиот простор.Едноставно се соберат и расклопување го прави идеален за секоја употреба!Многу добро се прикаже асистент, погодна за многу прилики, вклучувајќи свадба、презентација、изложби、концерти、покажува рекламата, и повеќе.Материјал : Железо + алуминиумски alloy Style : A3 Colour : Silver Specification : A3 големината на рамката : 44.7*32.4 cm, постер стојат висина : 120cm Base дијаметар : 32cm Applicable сцени : трговски изложби, foyers, прием области, изложбени сали, ресторани, трговски центри, канцеларии, училишта и други јавни настани.Улога : многу погодна за постери, реклами, менија, соопштенија, насоки, итн.Пакетот вклучува : 1x постер stand1x настава manual We имаме професионална услуга по продажбата тим, ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение во рок од 24 часа.

Детали

A3 frame size:
44.7*32.4cm, poster stand height
Base diameter:
32cm
Applicable scenes:
trade exhibitions, foyers, reception areas, exhibition halls, restaurants, shopping malls, offices, schools and other public events.
Role:
very suitable for posters, advertising, menus, announcements, directions, etc.
The package includes:
1x poster stand :
1x instruction manual :
We have a professional after-sales service team, if you have any questions, please email us, we will provide you with a satisfactory solution within 24h. :
Свеж

Избор на клиенти