.

.

New
Кујна Складирање Фрижидер Организатор Фрижидер Организатор Кантите Кабинет Организаторите (Боја : Јасно, Големина : 35x13.8x9.8cm)

Кујна Складирање Фрижидер Организатор Фрижидер Организатор Кантите Кабинет Организаторите (Боја : Јасно, Големина

DEN 467.76

Стока
Достапно.

Лесно се организира вашиот фрижидер и кујна провизии за чување на овошје, зеленчук, млечни производи, сосови и сода лименки во еден организиран начин.Оваа организатор корпа за на фрижидер не е ограничена само за домашна употреба само, но исто така, може да се вклопат и во канцеларии, фабрики, ресторани за правилно управување на производи кои се занимаваа со.Овие пластовидно складирање кантите за фрижидери посебно да се задржи вашите работи правилно и неговата големина е погодна за чување на вашата кујна потреби.ПРАКТИЧНО СКЛАДИРАЊЕ на Оваа фрижидер организатор бин е за чување на замрзната и спакуван зеленчук, сладолед, јајца, пудинг закуски, училишните ручеци, печење материјали, провизии, пијалоци, и сок кутии, ладно или сува храна, конзервирана стоки.Оваа пластична кутија за складирање на храна, нуди многу простор за резерви во фрижидер и замрзнувач.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Совршено јасно сода може да организаторот за пиво, сок, овошје, пијалоци, зеленчук, овошје, како и други видови на конзервирана храна.Се разбира, складирање кутија не само држете го лименки, тоа исто така може да се користат за други видови на храна кои заземаат многу простор во фрижидер.Со ова практично кујна складирање сад,до лименките можат да бидат зачувани во кујната ковчегот, фрижидер или провизии за да се зачува простор.Фрижидерот организатор фиока ќе стане вашиот фрижидер корисни складирање помошник!чувајте вашиот фрижидер уредно организаторот.Може да се стави во многу нешто.ЧИСТА & ЕДНОСТАВНА - Овие лесен-за-чистење на садовите за складирање за организирање се одлични за создавање на чиста и организирана фрижидер, замрзнувач или провизии.Пакет содржи : 1 x Фрижидер Организатор Кантите.

Детали

Свеж

Избор на клиенти