.

.

New
Nikon COOLPIX B500 16MP Дигитална Камера со 3 Инчен TFT LCD Екран Nikkor Леќа со 40x Оптички Зум WiFi + 64GB Мемориска Картичка (Црвено)

Nikon COOLPIX B500 16MP Дигитална Камера со 3 Инчен TFT LCD Екран Nikkor Леќа со 40x Оптички Зум WiFi + 64GB

DEN 9816.00

Стока
Достапно.

Вграден Wi-Fi, NFC и Bluetooth ниска енергија (РАНЛИВИТЕ) одржување на постојана врска со компатибилен паметен телефон или таблет.Пука од креативните агли со поместување 3.0-инчен 921,000-dot LCD. 1080p Full HD видео снимање со стерео звук.ВКЛУЧУВА : NIKON B500 и 64 GB Мемориската Картичка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти