.

.

New
POWERTEC 71435 Кука и Јамка Пескарење Блок w/Sandpaper Ронки (40, 80, 120, 180) Асортиман – 41 Парче Kit (Пескарење Блок)

POWERTEC 71435 Кука и Јамка Пескарење Блок w/Sandpaper Ронки (40, 80, 120, 180) Асортиман – 41 Парче Kit (Пескарење

DEN 455.76

Стока
Достапно.

120 Ронки (парична Казна Sandpaper) : Одлична за отстранување на мали несовршености. 180 Ронки (парична Казна Sandpaper) : Совршен за конечниот пескарење и последниот чекор допира.Вклучени Избрани Ронки Големини 40 Ронки (Груб Sandpaper) : Идеален за тешки пескарење и соголување.ИЗБРАНИ ЖИТО : Кој нашите крупни 40 ронки за дрво обликување и заврши отстранување, средни 80 ронки за основно пескарење апликации, парична казна од 120 и 180 жито за конечниот пескарење - обезбедување на флексибилност на вашиот проект апликации.На пескарење блок, заедно со секој лист карактеристики кука и јамка дизајн кој овозможува брзо и лесно да се промени, и reapplications.Оваа премија пескарење блок беше дизајнирана за да им обезбеди брз, долготрајни намали со согласност нула шема за дрво, метал работи, autobody и сликарство апликации кои се карактеризираат дрво, метал, fiberglass, и пластика.ГОЛЕМИНА : 5-3/4" должина x 2-7/8" width – Идеален за рака сандер.Тие нудат исклучителна одговара за рака сандерс или им помогнам на блокови, обезбедување на добра фирма пескарење акција.КУКА И ЈАМКА : Fastener овозможува да се направи брзо и лесно да промени или корекција, додека проширување на долгорочното здравје (сила) на вашиот пескарење подлога. 41 Парче Пескарење Блок Комплет Пакетот Спецификации Пескарење Блок Количина : Еден Sandpaper Количини : 10 на Секој Ронки Поддршка Тип : Кука n Јамка Жито : АО Ронки : Избрани POWERTEC е водечки производител на високо квалитетни машини, алатки и опрема, машини, и асортиман на ОЕМ замена на делови.Воведување на Кука и Јамка Пескарење Блок од POWERTEC. 80 Ронки (Среден Sandpaper) : Добар за израмнување површини и други стандардни пескарење апликации.

Детали

Свеж

Избор на клиенти