.

.

New
ZOUHANGDIAN Восок Потоплите, Убавина Коса Отстранување Восок Третман Машина, Анти-Scalding Дизајн, Топлина Дисипација База, со Полно Тело, Нозете, Лицето, Веѓите, Бикини Жени

ZOUHANGDIAN Восок Потоплите, Убавина Коса Отстранување Восок Третман Машина, Анти-Scalding Дизајн, Топлина Дисипација

DEN 933.60

Стока
Достапно.

*Метални лагер : се направени од метал висока температура лагер и материјални, на лагер е фиксен и не-отстранлив, интелигентни константна температура и висока безбедност фактор. *Заштита на животната средина опфаќа : усогласување на капак со "L" бајонет и го лево и десно за да ја затворите или посебно.Еколошки пластичен капак, повеќе топлина дисипација на пропустливи поклопецот се отпорни на топлина, а не жешка. *Повеќе греење : автоматска контрола на температурата, се префрлат копчето.Може да се загрее на различни восоци, без разлика дали тоа е восок грав восок блок, ова восок се топи машина може да се загрева и се стопи. *Високо-квалитетни материјали : ABS пластика школка, со многу предности како што се висока температура отпор, ниска температура отпор и судир отпор. *Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Восок Warmer Description : 1. По восок е варен, ги собереш на опремена нерѓосувачки челик вилушка, внесете ја во две мали дупки на внатрешен резервоар, и нежно навалите до тоа да го извади.Тоа е елегантен и го спречува топли раце, многу интимни дизајн.2. Усогласување на капак со "L" бајонет, и нежно ротирање тоа лево и десно за да ја затворите или посебно.3. Пропустливи дупка на тенџере маска, погодно за топлина dissipation4. Монтажни висока температура отпорни, алуминиум легура внатрешна tank5. Автоматска контрола на температурата, се префрлат buttonspecification : Големина : како showncolour:розова、red Capacity : 500cc Power : 100w Frequency : 50/60 Hz Voltage : 220-240v 110-240v Application : восок грав, тенџере, восок, восок блок, рака wax Package Големина : 1*Мултифункционален отстранување на влакна топла восок машина (ефект на екранот, машината не содржат восок грав)Ние продаваме производи во добра вера,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето,Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.

Детали

Size:
as shown
colour:pink、red :
Capacity:
500cc
Power:
100w
Frequency:
50/60Hz
Voltage:
220-240v 110-240v
Application:
wax bean, pot wax, wax block, hand wax
Package Size:
1*Multifunctional hair removal hot wax machine (effect display, the machine does not contain wax beans) :
We sell products in good faith,If you have any questions, please contact us in time,We will solve it for you within 24 hours. :
Свеж

Избор на клиенти