.

.

New
Рачно изработени Банана Вибрации Керамички Чаши (Сет на 4)(Индонезија) Зелено Овошје Модерна Современа Круг 4 Дел

Рачно изработени Банана Вибрации Керамички Чаши (Сет на 4)(Индонезија) Зелено Овошје Модерна Современа Круг

DEN 719.76

Стока
Достапно.

Рачно изработени Банана Вибрации Керамички Чаши (Сет На 4)(индонезија) Зелено Овошје Модерна Современа Круг 4 Парче.Тежина : 2.64.Производ Во Боја : Зелена.Керамички.Микробранова безбедно.Машина за миење садови безбедно.Слободни на олово и отрови.Направен во : Индонезија.Стил : Модерна & Современата.Материјал : Керамички.Модел : Овошје.Производ Во Боја : Зелена.Рачно Изработени : Worldstock.Карактеристики на производот : рачно изработени.Сет вклучува : 4 Парче.Облик : Тркалезна.Големина на Производот : 2.6 Во.X 4.3 Во.X 3.9 Во.Димензија : 3.9 H x 4.3 W x 2.6 D.

Детали

Свеж

Избор на клиенти