.

.

New
Кочница Caliper Кочница Caliper Назад Меѓусебно Комплет Метал Челик Кочница Клипот Reset Tool Авто Поправка Алатка Корисна и Пргав

Кочница Caliper Кочница Caliper Назад Меѓусебно Комплет Метал Челик Кочница Клипот Reset Tool Авто Поправка

DEN 261.60

Стока
Достапно.

Bwind-назад алатка за полнење може да се користи за да им помогнам на bpiston назад, вратете ја bpads / дискови, bbs и возило bcylinders, и да ја инсталирате бс.Caliper клипот за полнење полнење е погоден за повеќето автомобили и bpads може да се замени директно.метални челични bcalipers Потсетуваат на Алатката може да ви помогне да заштедите повеќе пари и време, елиминирање на потребата да се побара помош од 4 S продавница во итни случаи.Bpiston reset tool е изработен од метал и челик и има долг животен век.Со висока цврстина, ова btool нема да бидат деформирани.Кочница Caliper Кочница Caliper Назад Меѓусебно Комплет Метал Челик Кочница Клипот Reset Tool Авто Поправка Алатка Корисна и Пргав.Bpiston reset tool е изработен од метал и челик и има долг животен век.Со висока цврстина, ова btool нема да биде deformed Bwind-назад алатка за полнење може да се користи за да им помогнам на bpiston назад, вратете ја bpads / дискови, bbs и возило bcylinders, и да ја инсталирате bsmetal челик bcalipers Потсетуваат на Алатката може да ви помогне да заштедите повеќе пари и време, елиминирање на потребата да се побара помош од 4 S продавница во emergency Caliper клипот за полнење полнење е погоден за повеќето автомобили и bpads може да се замени directly The caliper клипот алатка се справи со е подвижен и круг печатот може да се користи на двете sides Package Including1.

Детали

Свеж

Избор на клиенти