.

.

New
WZHSDKL Милениче Птица Играчка Активност Центар Birdcage Стои со Птица Костур Скала Hammock Фидер Игралиште за Cockatiel Папагал (Боја : Дневник стил)

WZHSDKL Милениче Птица Играчка Активност Центар Birdcage Стои со Птица Костур Скала Hammock Фидер Игралиште

DEN 3602.16

Стока
Достапно.

Безбедно и Издржливи : Нашата птица игралиште решетката е направен од 100% природен, не-токсични материјали, и тоа е силна и еколошки пријателски, и безбедно да се џвака.Вежба : птицата играчка активност центар обезбедува повеќе хабитат области и скала лулашки да им помогне на папагали се вежба и да се одржи нивното здравје.Ублажување на притисокот : Многу погодна за игра интеракција.Домашно милениче папагали треба време за да играат надвор во кафез, вежба и се во интеракција со човечкиот.Помогне да се намали канџи и птица клун : Нашиот песок опфатени стојат може да ги поправи птица уста и канџи и да се намали нога грчеви.Материјал : не ' рѓосувачки челик + дрво. 1. Безбедно и Издржливи : Нашата птица игралиште решетката е направен од 100% природен, не-токсични материјали, и тоа е силна и еколошки пријателски, и безбедно да се џвака.2. Вежба : птицата играчка активност центар обезбедува повеќе хабитат области и скала лулашки да им помогне на папагали се вежба и да се одржи нивното здравје.3. Ублажување на притисокот : Многу погодна за игра интеракција.Домашно милениче папагали треба време за да играат надвор во кафез, вежба и се во интеракција со човечкиот.4. Помогне да се намали канџи и птица клун : Нашиот песок опфатени стојат може да ги поправи птица уста и канџи и да се намали нога грчеви.5. Производ вклучува : птица комбинација стојат *1, скала *1, замав *1, од не ' рѓосувачки челик фах*1 и 1*нерѓосувачки челик фидер.

Детали

Style:
matte style, log style
Color:
matte models in random colors
Material:
stainless steel + wood
Weight:
about 600g
Packing size:
40*33*9cm/15.75*12.99*3.54inch
Suitable for:
birds, parrots, etc.
Packing List:
1*Bird Perch Stand :
Свеж

Избор на клиенти