.

.

New
12 Надворешни Заб за Заклучување за Миење Цинк Жолта (Пакет Количина 10,000) П.Н.Е.-12WEY од Shorpioen

12 Надворешни Заб за Заклучување за Миење Цинк Жолта (Пакет Количина 10,000) П.Н.Е.-12WEY од Shorpioen

DEN 247.20

Стока
Достапно.

Ова е повеќето препорачува на сите заби-заклучување подлошки.Тој нуди најголем дел за ефикасноста од забите се на најголемата радиус и да се обезбеди поголема torsional отпор.Челик : SAE 1050 - 1065 пролет челик. 18-8 Нерѓосувачки : SAE 301 - 305 ' рѓосувачки челик. 316 од не 'Рѓосувачки : SAE 316 од не' рѓосувачки челик. 410 Нерѓосувачки : SAE 410 нерѓосувачки челик.СЛИКИТЕ СЕ НА ПРЕТСТАВНИК НА ОБЈЕКТОТ, НО НЕ НА ВИСТИНСКИОТ ОБЈЕКТ.Производ димензии, заврши, раководител ознаки, нишка должина, печат форма или фалсификување форма, итн., може да се разликуваат од тие на сликата.Производите се гарантира да се исполнат спецификациите на кои тие се произведени.Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.Ова е повеќето препорачува на сите заби-заклучување подлошки.Тој нуди најголем дел за ефикасноста од забите се на најголемата радиус и да се обезбеди поголема torsional отпор.Челик : SAE 1050 - 1065 пролет челик. 18-8 Нерѓосувачки : SAE 301 - 305 ' рѓосувачки челик. 316 од не 'Рѓосувачки : SAE 316 од не' рѓосувачки челик. 410 Нерѓосувачки : SAE 410 нерѓосувачки челик.

Детали

Свеж

Избор на клиенти