.

.

New
Moshi iGlaze Hardshell Случај за MacBook Pro 15-инчен 2019/2018/2017/ (Thunderbolt 3/USB-C), MacBook Маска, Нула Заштита, Лесен за Инсталација и Отстранување, Добри Топлина Дисипација, Стелт Јасно

Moshi iGlaze Hardshell Случај за MacBook Pro 15-инчен 2019/2018/2017/ (Thunderbolt 3/USB-C), MacBook Маска,

DEN 1558.80

Стока
Достапно.

Компатибилност : Дизајнирани за Mac Book Pro 15-инчен (Thunderbolt 3/USB-C) 2019 (A1990)/2018 (A1707)/2017 (A1990)/2016 Година (A1707) .Не се компатибилни со други Macbook модели.Домот Мат Финиш : Направена со специјални површински третман претставува проѕирен мат текстура, се задржи оригиналната убавината на Mac Book Air.Разбраното уште надградба на способноста за отпорно на гребење и отпечатоци-отпорни.Воскресна Гумени Нозе : Обезбедува анти-се лизга на зафат на сите видови на површини.Задните Проценти Намалување Испис : За подобар проток на воздух и топлина дисипација. 10-годишна Глобална Гаранција : Сите Moshi производи ги исполнуваат условите за нашите 10-годишна Глобална Гаранција програма.Дознаете повеќе за нашата индустрија-водечки покриеност на Гаранција Инфо Страница на Moshi е официјалниот веб-сајт.Дизајниран за заштита и стил, Moshi глазура е крајната тенок-одговара хард-школка случај за вашиот Mac Book.Прецизноста-tooled случај е тенок, лесен, и Издржливи да се заштити вашиот компјутер од непредвидени шокови на секојдневниот живот.Анти-лизга гумени нозе обезбеди контрола врз сите видови на површини, и подигнете вашиот Mac Book да се задржи стабилен проток на воздух циркулира под вашиот уред.Случајот е микро-клип дизајн овозможува едноставна, Snap-За инсталација и лесен за отстранување во секунди.Јас глазура е површински третирани со специјализиран слој да им понуди на врховниот нула отпор и е целосно компатибилен со Moshi целосна линија на додатоци за Mac Book.

Детали

Свеж

Избор на клиенти