.

.

New
Premade Фанови Трепките Лабава Трепките Premade 7D Фан/ C-Curl /Дебелина 0.07 mm/ Eyelash Продолжување Волумен Lash Фанови (1000Fans, 14)

Premade Фанови Трепките Лабава Трепките Premade 7D Фан/ C-Curl /Дебелина 0.07 mm/ Eyelash Продолжување Волумен

DEN 815.76

Стока
Достапно.

Ова е одличен производ за Eyelash продолжување на Професионалци, како што е лесно да се користи за убавина.Овие долго матични premade трепките може да се користи од страна на почетник или искусен lash уметници слично.За Вашите клиенти овие трепките ќе биде најдобар избор, бидејќи тие се многу светлина носат, свиленкаста и совршено се криви.Тие се само како свој трепките, само многу повеќе целосни и подолго.Заштеда на време : Користење на нашите лесни претходна направени волумен фанови да додадете екстра волумен на вашиот класичен поставува и да заштедите време на вашиот обемот на задачите.На кадрици и сјај се во согласност, и по третманот, кадрици не се лесно да се олабави, прави трепките можете да бидете задоволни.

Детали

Свеж

Избор на клиенти