.

.

New
Американската Занаети 25 Пакет на 12 x 12 Инчи Слични Хартија, Сите Завиткани

Американската Занаети 25 Пакет на 12 x 12 Инчи Слични Хартија, Сите Завиткани

DEN 700.08

Стока
Достапно.

12 x 12 инчи scrapbooking хартија. 25 листови хартија.Двострано хартија.Совршен прилог на вашиот scrapbooks и други хартија изработка на проекти!овој пакет содржи дваесет и пет 12x12 инчен двострано листови со различен дизајн на секоја страна (сите дваесет и пет листови се идентични).

Детали

Свеж

Избор на клиенти