.

.

New
neff Мажите Softshell Аикидо Јакни

neff Мажите Softshell Аикидо Јакни

DEN 1487.52

Стока
Достапно.

100% Полиестер.Увезени.Рака Мие Само.Се водат мека-школка ткаенина.Zippered, mesh-наредени underarm отвори.Аудио џеб.Секојдневно мека-школка добива направи тоа. 10k/10k, се водат мека-школка ткаенина, zippered, mesh-наредени underarm отвори, аудио џеб.

Детали

Свеж

Избор на клиенти