.

.

New
ЗНАЧИ ДОБРО HLG-320H-30B 320 W Единствен Излез 10.7 30 Vdc Излез Max IP67 Префрлување Напојување - 1 точка(а)

ЗНАЧИ ДОБРО HLG-320H-30B 320 W Единствен Излез 10.7 30 Vdc Излез Max IP67 Префрлување Напојување - 1 точка(а)

DEN 2997.60

Стока
Достапно.

Висока ефикасност до 96%.Вграден-во активна ПРЕСТАПНА функција.Тип ХЛ LED Драјвер за употреба во Класа I, Поделба 2 опасни локација светилки.Универзални AC влез (до 305 VAC) / Целосен опсег. 7 години гаранција.Features Universal AC влез (до 305 VAC) / Full range Protections : Краток спој / Текот тековната / Над напон / Текот на темп.Вграден-во активна ПРЕСТАПНА function High ефикасност до 96%IP67 / IP65 дизајн за внатрешна или надворешна инсталации (освен за HLG-320 H C-Type)Излезна струја прилагодливи излез преку кабел или внатрешни potentiometer Cooling страна на слободен воздух convection Suitable за LED осветлување и улично осветлување applications Meet 4k V пренапони имунитет ниво (IEC61000-4-5)Без оптоварување потрошувачката на енергија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти