.

.

New
Footnanny - Еукалиптус Нога Крим - Смирува Разбиена Потпетици и Мртвата Кожа со Старата Мода, Invigorating Формула

Footnanny - Еукалиптус Нога Крим - Смирува Разбиена Потпетици и Мртвата Кожа со Старата Мода, Invigorating Формула

DEN 1152.00

Стока
Достапно.

Еукалиптус беше мојата Мајка "go to" за ослободување на застојот.Уживаат.Арома на Еукалиптус е ИСЦЕЛУВАЊЕ и СМИРУВАЧКИ.Еукалиптус е позната по своите decongestant и анти-воспалителни својства. 8 мл Unscented Нога Крем.Љубовта на вашите нозе и лекување на себе си на некој дома педикир со Footnanny!.Paraben Слободни и без Суровост.

Детали

Свеж

Избор на клиенти