.

.

New
2010 ЛИНКОЛН ПРЕТСЕДАТЕЛСКИТЕ Доказ Долар DCAM ПРВИОТ ШТРАЈК РЕТКИ Долар ПР-70 PCGS

2010 ЛИНКОЛН ПРЕТСЕДАТЕЛСКИТЕ Доказ Долар DCAM ПРВИОТ ШТРАЈК РЕТКИ Долар ПР-70 PCGS

DEN 11999.76

Стока
Достапно.

2010 S АБРАХАМ ЛИНКОЛН ПРЕТСЕДАТЕЛСКИТЕ ДОКАЗ ДОЛАР PCGS PR70 DCAM.Заверена од PCGS како PR70 DCAM ПРВИОТ ШТРАЈК.PCGS е Првиот Штрајк назначувањето е за монети издадени во рамките на првите 30 дена од НАС Нане порака. 2010 S ДОКАЗ АБРАХАМ ЛИНКОЛН ПРЕТСЕДАТЕЛСКИТЕ ДОЛАР.ТОА Е СЕРТИФИЦИРАН ОД СТРАНА PCGS КАКО PR70 ДЛАБОКО КАМЕО ПРВИОТ ШТРАЈК!!ОВА Е НАВИСТИНА ПРЕКРАСЕН ПАРИЧКА.

Детали

Свеж

Избор на клиенти