.

.

New
10-50V 60A Мотор за Контрола на Брзината, PWM HHO РК Контролер 12V 24V 48V 3000W MAX-Y103

10-50V 60A Мотор за Контрола на Брзината, PWM HHO РК Контролер 12V 24V 48V 3000W MAX-Y103

DEN 651.12

Стока
Достапно.

Квалитетот на производот е добар.Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.Можете да барате клучни зборови во нашата продавница.Јас верувам дека може да се најдат на модулите што треба.САД и Канада Проценува Време на Испорака : 6-24 дена(trackable),- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $150, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.

Детали

Свеж

Избор на клиенти