.

.

New
Yorkim De3175 LED Сијалица Бела Супер-Светли LED Festoon 28mm 29mm LED Грешка Слободни CANBUS 6-СМД 2835 Чипсети За Внатрешни Светла, DE3022 LED, 3175 LED Сијалица,3022 LED Сијалица - Пакување од 2

Yorkim De3175 LED Сијалица Бела Супер-Светли LED Festoon 28mm 29mm LED Грешка Слободни CANBUS 6-СМД 2835 Чипсети

DEN 191.76

Стока
Достапно.

【УЛТРА СВЕТЛА】 –Yorkim DE3175 LED светилки пакување од 2, секоја сијалица користи 6-СМД 2835 супер светло чипсети, нуди посветла и модерен изглед на вашето возило. 3 големини за да изберете од : 31mm, 36mm, 41mm. 【FITMENT】 –Yorkim 28mm Festoon Led Светилки одговара за 28mm или 29mm led, DE3175, DE3022, 3022, 3175 led светилки.Супер лесно plug Лесно plug-and-play installation High Квалитет на Алуминиум Тело - Ниска температура, ниска потрошувачка на енергија, & долготраен живот до 50.000 часа.Fitment - Одговара бројни апликации - DE3021 DE3022 DE3023 DE3175 3021 3022 3528 3175 6428 6430 7065 6614 6614 F 6641 12818 12842 30922 F30-WHP Т-14 V1 CP светилки.

Детали

Свеж

Избор на клиенти