.

.

New
KnLnny Ware LED Вдлабнати Осветлување 4 Инчи,350°Rotatable Gimbal Таванот Светлина, Dimmable Canless LED вградна светилка, 9W,5CCT 2700K 3000K 3500K 4000K 5000K Избор на 6 Pack

KnLnny Ware LED Вдлабнати Осветлување 4 Инчи,350°Rotatable Gimbal Таванот Светлина, Dimmable Canless LED вградна

DEN 2478.72

Стока
Достапно.

5 CCT Температури Избор : 4 инчен led вдлабнати светла нудат 5 промена на бојата во еден тела, ги задоволува вашите различните потреби Бои која сакате да се избере" 2700 K, 3000 K,3500 K,4000 K,5000 K".Воздухот Тесни : 4 инчен gimbal led вдлабнати светла тела кои се обезбедува висок квалитет дома затворен користи.Секој LED вградна светилка комплет доаѓа ETL наведени за вашата безбедност, влажна локација и воздух-тесни IC оценет за изолација контакт и сигурност, и поткрепени со 3 годишна гаранција. 350° Rotatable : нервира вдлабнати осветлување со 350° rotatable, можете да го прилагодите вашиот 4" ПРЕДВОДЕНА вдлабнати светлина тела да светне вашиот простор во било кој начин сакате.Совршен за плитки и низок профил простори, кои не бараат може да домување.Мазна Затемнување : Кога ќе го прилагодите осветлувањето на екранот на секој вртливата вградна светилка со способност да дим од 100-10% осветлување излез.потоа го поставите вашиот акцент осветлување според вашето расположение и да ги преземат задоволство во пријатна атмосфера во секое време.Висока Осветленост : Овие целокупната вдлабнати led probide високото lumens со пониска енергија, 750 lumens, 9 Watts, Заштеда до 88% во трошоците за енергија.погоден за влажна локацијата и разни тавани,кујна, дневна соба, спална соба, работното место,заеднички области.Тоа карактеристики Работ Осветлена Технологија, со anadjustable окото главата и херметички кутија, што ќе ви овозможи да се постават светлина.без конзерви е потребно,5color температура 2700 K/3000 K/3500k/4000 K/5000 K Избор.На затемнување способност е одличен во 10-100% , со зрак агол од 38 степени.CRI90+ исполнува видови на потреби во апликации како што кујна, плакар, дневна соба, спална соба, студија, исто така, погодна за комерцијални простори.

Детали

Свеж

Избор на клиенти