.

.

New
PDGJG Висока Осветленост Рефлексивни Проектор Екран 60/100 /120 Инчи 16:9 Ткаенина Платно за Проекција Екран за Почетниот Beamer (Големина : 120 инчи)

PDGJG Висока Осветленост Рефлексивни Проектор Екран 60/100 /120 Инчи 16:9 Ткаенина Платно за Проекција Екран

DEN 547.20

Стока
Достапно.

16 дупки може да се користи на двете страни за клиентите да се откажам. 160 степен широк Агол поле на гледање.внатрешна и надворешна може да се користи.виткање и лесно да се носат.перат и издржливи. 16 дупки може да се користи на двете страни за клиентите да се откажам.160 степен широк Агол поле на гледање.внатрешна и надворешна може да се користи.виткање и лесно да се носат.перат и издржливи.Карактеристики : Материјал : полиестер cloth Size : 120 inches Projected големина на екранот : 16 : 9 Listing : 1* проектор крпа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти