.

.

New
Батерија за Носење, Сунѓерот Батеријата Складирање Кутија, Шок-Отпор Две Џебови Батеријата Сад Црна за Батеријата Складирање(сина)

Батерија за Носење, Сунѓерот Батеријата Складирање Кутија, Шок-Отпор Две Џебови Батеријата Сад Црна за Батеријата

DEN 1218.96

Стока
Достапно.

Постојат два мрежа џебови во кутија, која може да чувате батеријата тестер, кабел и други предмети.Компактна структура и уреден аранжман прави батеријата сад лесен за употреба во практичниот живот.Изградена на строга контрола на квалитетот стандарди, батерија крпа торба е подобрена за повеќе издржливост.Како носител е направен на сунѓерот супстрат, и батеријата дупка се сече навнатре, кој е лесен во тежина и да се добри во шок отпор.Водоотпорен батеријата складирање кутија може да се смести во 168 батерии вклучувајќи копчето батерии АА батерии AAA батерии, 9 V батерии, C батерии и D батерии.

Детали

Свеж

Избор на клиенти