.

.

New
GYZX Соба Дигитален Термометар Hygrometer Затворен Термометар, Ретки Екран Собна Температура, Влажност Метар

GYZX Соба Дигитален Термометар Hygrometer Затворен Термометар, Ретки Екран Собна Температура, Влажност Метар

DEN 1946.16

Стока
Достапно.

Тоа е лесно да ги прочитате LCD екранот се прикажува моменталната внатрешна температура и влажност процент.Термометар и hygrometer стои исправено на tabletop или биде wall-mountable.Вклучува 24 часа висок и низок евиденција и влажност. ℃ и ℉ може да биде вклучено со притискање на копчето.Може да се користат дома или во канцеларија.Тоа е лесно да ги прочитате LCD екранот се прикажува моменталната внатрешна температура и влажност процент.Термометар и hygrometer стои исправено на tabletop или биде wall-mountable.Вклучува висок и низок евиденција за температурата и влажноста на воздухот.℃ и ℉ може да биде вклучено со притискање на копчето.Може да се користат дома или во канцеларија.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Material : Plastic Color : White Size : прибл. 87*85*15mm/3.43*3.35*0.59 in Weight : прибл. 87g Display Тип : LCDBattery : 1*AAA батерија(Не се Вклучуваат на Батеријата)Мерење : Влажност, Temperature Indoor-Надворешна Употреба : Indoor Package листа : 1*Термометар Hygrometer(Не се Вклучуваат на Батеријата)Боја може да бидат малку различни, поради монитори.Ве молиме да земете вистински производ како стандард, ви благодариме за вашето разбирање.

Детали

Свеж

Избор на клиенти