.

.

New
ZDSS Облека & Додатоци Куче Качулка Есен Зима Миленичиња Куче Облека наменета за Мали Кучиња Миленици Облека Топло Куче Грб Јакна Кутре Пет Облека Милениче Материјал

ZDSS Облека & Додатоци Куче Качулка Есен Зима Миленичиња Куче Облека наменета за Мали Кучиња Миленици Облека

DEN 328.80

Стока
Достапно.

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направи вашето домашно милениче да се чувствуваат удобно.Повеќе големини одговара куче, мачка puppies мали, средни и големи.Ве молиме мерка вашиот кожен пријател.Приоритет следете ги Градите Големина, Ако се помеѓу две големини, големина НАГОРЕ.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку разликата во големината,ви благодариме.Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.Ние се одржи висок стандард на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Повратни информации е многу важно.Твое е дефинитивно нашата најголемата мотивација! ! !.

Детали

Свеж

Избор на клиенти