.

.

New
Tantisy Жените Основните Outerwear Зима Чиста Боја Секојдневен Прилично Совршен Јакна Руно Атрактивни Маскирани Јакна Јакна

Tantisy Жените Основните Outerwear Зима Чиста Боја Секојдневен Прилично Совршен Јакна Руно Атрактивни Маскирани

DEN 1104.24

Стока
Достапно.

Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Оваа Маскирани Sweatshirt за жените лесно можат да бидат заменети со неврзан leggings, фармерки, чизми или високи потпетици, совршен за секојдневно носење, клуб, работа, одмор, спорт, фитнес, активности на отворено, итн.Натпревар : Colorblock Вратоврска Боја Pullover Sweatshirt изгледа одлично спарување со висок појас leggings/шорцеви/Здолништа/фармерки итн.Удобно & Мека : кошули се многу удобен за носење и да не се чувствуваат помал во пазуви.Тоа ќе ви обезбеди пријатен носи искуство.Напомена : ве Молиме погледнете го големина информации.Не контактирате доколку имате прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Жените Секојдневен Цветни Печати Долг Ракав Pullover Блузи Лесни Sweatshirt.Карактеристики:⊙Функција : Јакна, женска јакна⊙Дизајн : Оваа симпатична дама маици е симпатична , Убава печати.Мора да имаат за вашиот следното лето!⊙Повод : Пар оваа кошула со leggings или фармерки за секојдневна, се случува надвор, забавите, работа и секојдневен носат.Информација за производот : ⊙Пол : Женска ⊙Повод : Секојдневниот,Лабави водат резервоарот на врвот се одлични за трчање, џогирање, вежби, јога и други активности.Носат со фармерки, здолништа и лесни фармерки во пролет и лето. ⊙Материјал : памук, полиестер.Лесна текстура, дише и мека, лесен и удобен за носење.Ова врвот е направен од светлина и мека ткаенина, многу удобно ⊙Стил : Случајни,Мода ⊙Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината ⊙Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува ⊙Она што ќе добиете за : 1 КОМПЈУТЕР Жените Tops Size табела : ⊙Големина : S Биста : 124cm/48.82" Ракав : 67cm/26.38" Должина : 75см/29.53" ⊙Големина : M Биста : 129cm/50.79" Ракав : 69cm/27.17" Должина : 76cm/29.92" ⊙Големина : L Биста : 134cm/52.76" Ракав : 71cm/27.95" Должина : 77cm/30.31" ⊙Големина : XL Биста : 139cm/54.72" Ракав : 73cm/28.74" Должина : 78cm/30.71" ⊙Големина : XXL Биста : 149cm/58.66" Ракав : 75см/29.53" Должина : 79cm/31.10".

Детали

Свеж

Избор на клиенти