.

.

New
Оригиналниот Tori Belle Магнетни удари со камшик во Сосема нов Стил - MYNX - #1 Магнетни Lash во Индустријата (НЕ ЛАГЕР/LASH САМО)

Оригиналниот Tori Belle Магнетни удари со камшик во Сосема нов Стил - MYNX - 1 Магнетни Lash во Индустријата

DEN 840.00

Стока
Достапно.

6mm - 17mm во должина поголема Целосни Lash.Бонус Доаѓа со 8 Подлога.Може да се користи 30-50 пати.Никел Слободни.Creulty Слободни, Вегетаријанци.Глутен Слободни.НАЈНОВИТЕ НАЈСИЛНИОТ 10 МАГНЕТ СИСТЕМ.Оригиналниот Tori Belle Магнетни Трепките #1 Магнетни Lash и Лагер Систем во своите НАЈНОВИ Стил Mynx.Овие Светла и мачка очи обемниот магнетни Трепките ќе ги вашите очи на живот. 6mm - 17mm во должина, Секој Lash има 10 нови ПОСИЛНИ магнети.Секој комплет, исто така доаѓа со 8 Lash подлога за факултативна екстра задржете.Трепките може да се користи 30-50 пати (во зависност од нега) и се произведени без Суровост, Nickle Слободни Глутен Слободни, и Вегетаријанска храна.Tori Belle Магнетни трепките се направени за да се користи во врска со Tori Belle Magnetude Магнетни Лагер и Маскара, или Tori Бел Направени во САД Магнетни Лагер.Ако не се претходно сопствени tori Belle Магнетни Лагер или маскара - ве молиме да купите пакет кој вклучува вашиот избор на Лагер.Јас сум еден Influencer и Овластени Independant филијалата за Tori Belle Козметика, сите производи ќе бидат испорачани од мојата канцеларија во FL освен ако тие не се надвор од акциите, во кој случај тие ќе се намали испраќаат директно од Tori Belle склад во Државата Вашингтон.Магнетни производи не треба да се носи во или во близина на МРИ машина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти