.

.

New
ScentLok Мажите Целосна Сезона Bowhunter Јакна

ScentLok Мажите Целосна Сезона Bowhunter Јакна

DEN 3359.76

Стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер. 100% Полиестер.Мирис-Lok активиран јаглерод практично го елиминира мирис и значително го намалува шанса да биде откриен.Четири zippered џебови : две zippered велт џебови, еден zippered градите џеб и еден левата рака zippered џеб.Активирање на облека пред да ја користите во оваа област.Место во домаќинството фен за висока топлина за 40 минути; веднаш продавница во воздух помал сад.За најдобри резултати, чувајте во Scent-Lok наредени торба.Повторете го процесот секоја 30-40 часа на употреба.Не користете комерцијални фенови.В.Н.Е.

Детали

Свеж

Избор на клиенти