.

.

New
JIUYUE 304 Солидна Нерѓосувачки Челик Топка, 15.875/16/17/17.4/17.463/18/19.05 мм, висока Прецизност Челик Топката, 1KG-15.875 mm 1 кг 60 Таблети Челик Топка (Боја : 20MM1KG 30 Зрна)

JIUYUE 304 Солидна Нерѓосувачки Челик Топка, 15.875/16/17/17.4/17.463/18/19.05 мм, висока Прецизност Челик Топката,

DEN 111.12

Стока
Достапно.

Висок Квалитет : Имајќи Челични Топки Направени од Јаглероден Челик, Издржливост и Отпорност на Деформитет Под Тешките Бремиња Имаат Одлични Површина Квалитет, Висока Цврстина и Висока Капацитет Имаат Долг животен Век.Парична казна челик топката челик топката. Сјајни лицето е чиста и масло-слободни.Има добар анти- ' рѓа перформанси, анти-корозија перформанси.Нема анти- ' рѓа вода, без масло, безбедност и заштита на животната средина, одличен квалитет.Прецизност инженерство и дизајн достигнува највисок квалитет.

Детали

Свеж

Избор на клиенти