.

.

New
Beauticom Dolly е Lash Лифт Eyelash Бран Лосион Премиум Перм Комплет - Број 1 Избор за Професионални Виткање, Perming, Кревајќи

Beauticom Dolly е Lash Лифт Eyelash Бран Лосион Премиум Перм Комплет - Број 1 Избор за Професионални Виткање,

DEN 839.76

Стока
Достапно.

Погоден за Професионална употреба или Лична употреба.Вашиот Трепките ќе изгледа крена и убава.ТЕСТИРАН од СТРАНА на LASH ИНДУСТРИЈА ПРОФЕСИОНАЛЦИ и милиони корисници ширум светот - Dolly Lash Лифт Комплет е направен со Квалитет и ви даваат lash лифт дека сте во потрага за. Негување Лосион (#3 Навлажнувачки Агент) – Збогатува, поправки, и заштитува за повеќе физички eyelash изгледа 4.Секој Dolly Lash Бран Лосион Комплет вклучува : 1x Шише од Перм Лосион (#1 Розова Виткање Агент) 1x Шише Поставување Лосион (#2 Сина Фиксатор Агент) 1x Шише Негување Лосион (#3 Навлажнувачки Агент) 1x Шише од Лепило (Laminating Агент) 1x Кутија на Медиум со Силиконски Влошки (10pc) 1x Кутија на Големи Силиконски Влошки (10pc) 3x Y-Четки За Секој Производ : 1.Секој производ е формулиран и тестирани темелно да се обезбеди безбедна и ефикасна употреба за сите.Пакетот вклучува - 1x Шише од Перм Лосион (#1 Розова Виткање Агент) 1x Шише Поставување Лосион (#2 Сина Фиксатор Агент) 1x Шише Негување Лосион (#3 Навлажнувачки Агент) 1x Шише од Лепило (Laminating Агент) 1x Кутија на Медиум со Силиконски Влошки (10pc) 1x Кутија на Големи Силиконски Влошки (10pc) 3x Y-Четки. - Dolly е Lash Бренд - #1 Избор за Стручно, Избор 5 години по ред.Со нашите lash кревање за полнење, сега можете да се постигне поголема и посветла очи природно и се будам со убаво, го крена трепките. Силиконски Влошки – Лесен за употреба и е дизајниран со специјално направени силикон да се обезбеди одличен виткање агол 5.Избегнувајте користење на eyelash curlers за три месеци со Dolly е Lash производи!Погодна главно за професионална употреба, овој лесен-за-користење eyelash полу-постојани виткање комплет ќе го направи тоа побрзо да се стави на шминка. Перм Лосион (#1 Розова Виткање Агент) – Овозможува трепките да навивам природно и убаво 2.Овој Комплет може да се користи Повеќе пати и да се осигура дека ве молиме имајте во што се чуваат и бидете сигурни дека за да се исчисти силикон подлога со вода и Y-Совет. Поставување Лосион (#2 Сина Фиксатор Агент) – Овозможува кадрици да трае околу три месеци 3. Лепак (Laminating Агент) – Специјално формулиран за да се користат со силиконски влошки со благ мирис за да се избегне иритација Корисни Совети : Силикон Подлога големини зависи од lash должина, а не око големина П-Совети може да се замени со обновливи Y-Четка Усогласување на силиконски влошки на центар е полесно отколку завршува Бидете сигурни дека трепките се целосно одвоени за да се избегне clumping Лепак може да биде лесно да се отстрани со користење на хранлива лосион (#3 навлажнувачки агент).

Детали

Свеж

Избор на клиенти