.

.

New
Косата Clippers за Мажи Cordless Професионални Коса Clipper Домаќинство Електрични Коса Тример Сет за Човекот Коса Машина Про Губење на Машина за Сечење Фризура Алатка Водоот

Косата Clippers за Мажи Cordless Професионални Коса Clipper Домаќинство Електрични Коса Тример Сет за Човекот

DEN 1439.76

Стока
Достапно.

- Големина и материјал:Големина : 18.2 * 5 * 4cm, тежина : 0.65 кг,Совршен керамички сечење нож, кои може да се расклопуваат и чисти, ABS тело е цврсти и издржливи со складирање торба. - Дигитален LED дисплеј:Со полнење потсетник; батеријата потсетник; гориво потсетник; време за потсетник и должина поставување на потсетник. - Моќна батерија и полнење функција:USB интерфејс и вграден во 1200mah литиум батерија. 2.5 час целосно наполнет нуди 160 минути работа за време cordless употреба додека патуваат. - Фризура Облека:косата clippers доаѓа со 12 различни чешел глави, Се : Премиум водич чешел 1.5 мм,3мм,4.5 мм,6mm,10мм,13mm,19mm,25mm; пластични водич чешел 3мм,6mm,10мм,13mm.Материјал : ABS + ' рѓосувачки челик.Сечилото материјал : керамички + титаниум челик.Големина : 18.2 * 5 * 4cm.Чешел(12pcs) : Премиум водич чешел 1.5 мм,3мм,4.5 мм,6mm,10мм,13mm,19mm,25mm; пластични водич чешел 3мм,6mm,10мм,13mm;Погоден за : (мажи,жена,деца, стари луѓе, бебе).напон : 110-240v,50/60 Hz,6 W.Време на полнење : 2,5 часа/working time : 120-160 минути.Тежина : 560g.Пакување : совршен box Products вклучуваат : Полнач * 1 Power мозок * 1 Machine * 1 Packing кутија * 1 Guide чешел * 12bag * 1brush * 1 User Прирачник * 1.

Детали

Свеж

Избор на клиенти