.

.

New
Nikon Coolpix P1000 4K 125x Супер Зум Дигитален фото апарат со 32GB Картичка + Батеријата & Полначот + Филтер за Полнење (Продолжува)

Nikon Coolpix P1000 4K 125x Супер Зум Дигитален фото апарат со 32GB Картичка + Батеријата & Полначот + Филтер

DEN 10751.76

Стока
Достапно.

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, минимум 90-ден гаранција, и може да пристигне во генерички кутија.Само одберете продавачи кои ја одржуваат високи перформанси бар може да понуди Заверена Обновена производи .КОМПЛЕТ ВКЛУЧУВА 10 ПРОИЗВОДИ Сите Предмети Вклучуваат Производителот снабдени Додатоци + Полн САД Гаранции : . [1] Nikon Coolpix P1000 4 K 125x Супер Зум Дигитален фото апарат - Уверение Обновена + [2] преминат преку 32 GB SDHC Картичка + [3] Резервни EN-EL20a Батеријата +. [4] Полнач за Nikon EN-EL20a + [5] Vivitar 77mm УВ Стакло Филтер + [6] PD SD ISO опсегот од 100-6400; СУРОВИНИ поддршка; 4 K UHD видео со вистински стерео звук; HDMI излез; 3.2-инчен articulating LCD; 2.36 М-dot OLED пронаоѓачот на изглед; вграден Wi-Fi и Bluetooth; плус многу повеќе!Се повеќе висока резолуција на сликите побрзо (до 95 MB/сек.) со овој преминат преку 32 GB SDHC UHS-I Класа 10 U1 Мемориската Картичка.Зголеми вашиот снимање капацитет со овој моќен EN-EL20a Литиум-јонска батерија.На Vivitar УВ Филтер е мулти-цел стакло филтер, кој е дизајниран да го блокираат несаканите ултравиолетова светлина и го спречува УВ fogging/haze ефект, што може да резултира со неточни боја и мали очигледна острина.Прецизноста Дизајн SD & Micro SD SDHC / SDXC Читач за Мемориска Картичка трансфери фотографии и видеа од вашиот SD, SDHC, SDXC, micro SD, micro SDHC, micro SDXC, Memory Stick или Memory Stick Micro (М2) мемориската картичка на вашиот компјутер.

Детали

Свеж

Избор на клиенти